На Бориспільщині створено штаб з надзвичайних ситуацій
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/1500466735_227.jpg)
18 березня 2020 року розпорядженням голови Бориспільської районної державної адміністрації Володимира Строканя у зв’язку з епідемічною ситуацією, спричиненою коронавірусом 2019-nCoV, створено районний штаб з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій в Бориспільському районі.
Керівником робіт з ліквідації наслідків призначено першого заступника голови Бориспільської РДА Руслана Дяченка.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/123123123-800x495-1.jpg)
Штаб працюватиме у цілодобовому режимі до повної ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та розташований у адміністративному корпусі КНП БРР та БРМ «ББЛІЛ».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/b95f8ea6-8dd8-42b2-bf3a-5c5677f3c1e4.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/f13b5ebf-9f54-4ab7-801b-ddf5d8d12bb1.jpg)