#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бориспіль
Земля

На Бориспільщині сільрада віддала підприємцю землю вартістю 89 млн грн

11.08.2020 Оксана Кириленко 0

Мова йде про Вишеньківську сільську раду Бориспільського району Київської області.

скріншот із google maps

Земельна ділянка площею понад 6 га незаконно отримана фізичною особою у приватну власність для розміщення господарських будівель та споруд.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області.

«Бориспільським міськрайонним судом задоволено позов Бориспільської місцевої прокуратури в інтересах держави до сільської ради та громадянина про визнання недійсними рішень органу місцевого самоврядування та державного акту на право власності на земельну ділянку, яка незаконно отримана фізичною особою у приватну власність», - йдеться у повідомленні.

Суд погодився з доводами прокуратури щодо перевищення сільрадою компетенції на розпорядження спірною землею через її розташування поза межами населеного пункту.

До Реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про скасування речового права за відповідачем на спірну земельну ділянку, чим остаточно поновлено порушені права держави.

Раніше «Погляд» писав, що Бориспільська РДА віддала в приватні руки землі водного фонду.