На Бориспільщині працівника сільради звинувачують в хабарництві
Посадовця затримали під час нібито отримання ним хабаря.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/122108033_3446003612121453_6912721749439842863_o.jpg)
У поліції Київщини стверджують, що працівник однієї з сільських рад Бориспільського району, зловживаючи службовим становищем, вимагав та отримав від підприємця неправомірну вигоду у сумі тисяча доларів США. Посадовця затримано у порядку ст. 208 КПК України.
Із власних джерел ІА «Погляд» стало відомо, що мова йде про Сеньківську сільську раду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/122119170_3446003145454833_2804750652838040508_n.jpg)
У поліції розповідають, що землевпорядник нібито вимагав гроші за позитивне вирішення питання щодо винесення рішення на розробку паспорту під розміщення кіоску для випікання та продажу хлібобулочних виробів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/10/122147413_3446002622121552_2561548516202173226_n.jpg)
Відповідно, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України. Карається позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.
Нещодавно «Погляд» повідомляв, що бориспільського слідчого затримали на хабарі в 7000 доларів США.
Також «Погляд» пиcав, що головного інспектора митного посту аеропорту “Бориспіль” затримали на хабарі.