На Бориспільщині підліток пішов купатися до ставка і не повернувся
Дядько хлопця розповідає, що той в нічний час, ймовірно, пішов купатися до місцевої водойми.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/105037696_734529700697096_1777615442819017286_n.jpg)
Поліція просить допомогти в пошуках 17-річного Олександра Федорука, який мешкав у с. Вишеньки, садове товариство «Острів».
Прикмети юнака: на вигляд 16-17 років, зріст 174 см, середньої статури, обличчя овальне, волосся світле коротке, брови густі чорні, очі блакитні. У день зникнення був одягнений у сині шорти та гумові капці.
Наразі до пошуку неповнолітнього залучено особовий склад Бориспільського відділення поліції, дільничних, наряди патрульної поліції, рятувальників, кінологічну службу та волонтерів.
Поліція Київщини звертається до громадян: якщо вам відома інформація щодо місця знаходження розшукуваного, просимо повідомляти за номером спецлінії поліції "102".
Нагадаємо, у Борисполі сталася потрійна ДТП.