#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Бориспіль

На Бориспільщині із розплідника втекла рись

05.08.2020 Оксана Кириленко 0

На даний час місце знаходження тварини невідоме.

фото: ІА "Погляд"

Рись у блакитному нашийнику втекла із розплідника у селі Чубинське.

Відповідне повідомлення з'явилося у соціальній мережі Фейсбук.

Власниця тваринки розповіла, що рись (хлопчик) звати Лео. Він проживав разом з її сім'єю в будинку. Проте родина власників поїхала на відпочинок, а з Лео залишилися батьки. Так вийшло, що він прослизнув у напіввідкриті двері і втік. Для людей загрози не несе, скоріш загрозу для нього становлять охочі на наживу люди.

Жінка заначила, що шукали каракала разом із кінологами всю ніч, але без результатів.

Довідка. Каракал пусте́льний, або пусте́льна рись, бербері́йська рись (Caracal caracal) — вид роду каракал родини котових. Зовні нагадує рись, але менший за розмірами, стрункіший і з однотонним забарвленням. Довжина тіла 65—82 см, хвоста — 25—30 см, висота в плечах близько 45 см; вага становить 11—19 кг. На кінчиках вух розташовані пучки волосся завдовжки до 5 см. На лапах розвинена щітка з жорсткого волосся, що полегшує пересування по піску. Як і в більшості котячих, у каракала добрий зір і слух, який допомагає йому під час нічного полювання.Хутро коротке і густе, завдяки чому ці кішки витримують нічний холод. Забарвлення залежить від місця проживання. Найчастіше нагадує пуму: піщаний або червонувато-коричневий верх, білуватий низ; з боків морди чорні відмітини. Пензлики і зовнішня сторона вух — чорні. Дуже рідко зустрічаються чорні каракали-меланісти.

Раніше "Погляд" писав, що у Борисполі грабують посеред білого дня.