На Бориспільщині горить сміттєзвалище
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/Screenshot-9.png)
Неподалік села Гора горить стихійне сміттєзвалище. Сміття загорілося іще вчора, 16 квітня, однак станом на 11:00 годину 17 квітня вогнеборці ніяк не можуть побороти стихію. Їдкий дим від пожежі заполонив усе село, що додає іще більшого клопоту громадянам, які й так потерпають від смогу, що стоїть на Київщині від учорашнього дня.
Зі слів місцевих активістів в утворені сміттєзвалища винна сільська рада, що не контролювала вчинки громадян, які звозили туди сміття.
Сільський голова Гори Роман Дмитрів розповідає, що 20 га землі на якій утворилося сміттєзвалище перебуває в оренді компанії "Едвін Ленд".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93373264_1399215283595740_3901102379591794688_o.jpg)
Комунальники сільради возять сміття на звалище біля села Глибоке, тож на згаданій території комунального сміття немає, є лише відходи, які звозять туди недобросовісні селяни.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/04/93258610_3165085440216103_3049510845554884608_n.jpg)
На даний час встановлюється особа, яка вчинила підпал, вогонь локалізовано, на місці працює 2 пожежні бригади.
Очільник Гори вважає, що місцеві активісти накручують ситуацію, адже такого масштабу пожежа не може спричинити задимлення усього району.
"Хочу порадити опозиціонерам не лише критикувати, а й приєднатися до вирішення проблеми. Адже лише спільними силами ми зможемо подолати всі негаразди. Розпалювання ворожнечі ніколи не призводить до позитивних наслідків", - зазначив Роман Дмитрів.