На Бориспільщині через підпалювачів трави згоріло 3 будівлі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90651113_2648885862052815_3236901617299095552_o.jpg)
26 березня за декілька годин на Бориспільщині сталося 18 пожеж в екосистемі.
Про невтішну статистику повідомляє керівник ГФ "Штурм" Андрій Макаров.
Зі слів пожежника-добровольця одночасно горіла трава, дерева, луги, болота, очерет коло села Жеребятин, Осокорки, Гора, Кучаків, Іванків, Рогозів, Дударків, Старе, Кириївщина, Глибоке, Кийлів. По дорозі між селами Рогозів-Кириївщина було помічено автомобіль "Фольксваген Кадді" білого кольору водій якого здійснював підпал трави.
По району працювало більше 10 пожежних автомобілів, згорів сарай в с.Іванків, та будівельний вагончик в с.Проців.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/photo_2020-03-26_20-34-01.jpg)
Через складну ситуацію бориспільські рятівники викликали на допомогу волонтерську пожежну команду Пожарный отряд KARG з Київа, які самостійно загасили кілька пожеж.