На Бородянщині жінка згоріла у власному будинку
Трагедія сталася в селі Нова Буда Бородянського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/130752999_153973959790170_402484627072218107_n.jpg)
Про це «Погляду» повідомили в Бородянському РВ ГУ ДСНС України у Київській області.
Вранці 11 грудня в с. Нова Буда, що на Бородянщині, сталася пожежа. По вулиці 1-го травня горів приватний житловий будинок та прибудова до нього.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/130823931_720995305288555_6820824548041057769_n.jpg)
На момент прибуття рятувальників вогнем було частково охоплено покрівлю будівлі, натомість деревна прибудова вже вся палала.
Аби повністю подолати «вогняну стихію», знадобилося трохи більше трьох годин. На жаль, пожежа у житловому будинку забрала життя його господарки. Під час гасіння вогнеборці на місці знайшли тіло загиблої 84-річної жінки.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/131102572_833682680538317_6684450878990013057_n.jpg)
Також вогнем повністю знищено дерев’яну прибудову та частково покрівлю житлового будинку, пошкоджено перекриття на площі 5 кв. м, та речі і майно, що знаходились в середині будинку та прибудові.
Причина пожежі та збитки на даний момент встановлюються.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/12/131225373_893520918052250_7395060351068019213_n.jpg)
Як повідомляв «Погляд», в Ірпені з невідомих причин спалахнула іномарка, а за тиждень на Обухівщині горіли 4 приватні будинки. Натомість у Бучі горіла квартира: власника – госпіталізували, дитину та шістьох дорослих – евакуювали.
Для зручності і аби бути першим у курсі найсвіжіших новин України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Щоб не пропустити найсвіжіші новини – обов’язково вмикайте повідомлення у вашому Telegram.