Новини
Бородянка
Довкілля
Земля
Повітря

На Бородянщині «заборонять» продаж та розміщення на кладовищах пластикових квітів

16.03.2020 Бобрик Юлія 0

Бізнес та мешканців Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади просять утриматися від продажу та купівлі пластикових квітів, вінків та інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику. Відповідне рішення було опубліковане на офіційній сторінці в соцмережах Бородянської ОТГ.

Виконкомом Бородянської селищної ради було вирішено звернутись до суб’єктів підприємницької діяльності Бородянщини щодо утримання від продажу штучних «прикрас». Натомість мешканців громади просять утриматися від розміщення на кладовищах пластикових квітів, вінків та інших ритуальних товарів, виготовлених із пластику. Також зазначається, що при розробці нових Правил благоустрою Бородянської селищної ради будуть внесені дані зміни. Натомість депутати та представники виконавчого комітету мають провести широку роз’яснювальну роботу серед населення, а в.о. старости та КП БСР «Бородянське УЖКГ» – встановити на кладовищах громади відповідні інформаційні стенди.

Рішення було прийнято для забезпечення чистоти навколишнього природного середовища та зменшення кількості твердих побутових відходів, які засмічують землю та атмосферне повітря.

Про те, штучні квіти на цвинтарі – це краса чи екологічне лихо – дивіться у сюжеті ІА «Погляд».