#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бородянка
Кримінальні новини

На Бородянщині у держвласність повернуто лісові землі вартістю понад 10 млн грн

16.07.2020 Бобрик Юлія 0

Ділянки площею понад 4 га незаконно вилучили з держлісфонду та змінили їх цільове призначення.

Фото: pixabay.com

Про це повідомляє прокуратура Київської області.

Згідно з рішенням апеляційного суду на Бородянщині у власність держави повернуто земельні ділянки лісового фонду загальною площею понад 4 га та вартістю понад 10 млн грн.

До відведення у приватну власність, землі перебували в постійному користуванні ДП «Клавдієвське лісове господарство». Відведення лісу відбулося з порушенням вимог земельного та лісового законодавства. Як з’ясувалося, уповноважений орган державної влади не надавав погодження про вилучення цих земель з держлісфонду та зміну їх цільового призначення.

Нагадаємо, землі розпорядженнями Бородянської районної державної адміністрації було передано у приватну власність ряду громадян у 2008 році.

Наразі до Реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про скасування речового права останніх набувачів та зареєстровано право власності держпідприємства.