На Бородянщині планують побудувати новий православний храм
Храм буде побудовано в осередку християнської духовності та українства у селищі Клавдієво-Тарасове.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/04_hram4-1.jpg)
Як повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах протоієрей Іван Дзюба, в селищі Клавдієво-Тарасове, Бородянський район, розпочинаються підготовчі роботи по будівництву православного храму. Відповідне рішення було прийнято на загальних зборах місцевої парафії.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/04_hram.jpg)
Також протоієрей опублікував ескіз, як виглядатиме майбутній храм.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/02/04_hram2.jpg)