Новини
Бородянка

На Бородянщині не вистачає сімейних лікарів

09.04.2019 Бобрик Юлія 0

У Бородянському районі більш ніж 69 % громадян уклали декларації, проте потрібно ще 6 сімейних лікарів, аби стовідсотково закрити це питання. Про це на апаратній нараді Бородянської райдержадміністрації 8 квітня повідомила т.в.о. головного лікаря КПН «ЦПМСД» Ольга Килимник.

Варто зазначити, що процес підписання декларацій у Бородянському районі має досить повільний темп. У березні повідомлялося, що в районі підписано лише 67% декларацій з лікарями. І ця цифра у порівняні з минулим місяцем відрізняється буквально на кілька відсотків. У лютому було повідомлено про те, що 64 % мешканців Бородянського району уклали декларації з сімейними лікарями.

Та це не єдина проблема медицини в районі. На засіданні головний лікар КПН «Бородянська ЦРЛ» Ігор Чебишев наголосив на нагальній потребі у покращенні матеріально-технічного забезпечення лікарні в частині комп’ютеризації робочих місць, повідомляє Бородянська РДА.

Хоча є й позитивні моменти, на Бородянщині нарешті запрацювала в електронному вигляді програма «Доступні ліки», повідомляє Бородянська РДА. Про те, які ще зміни чекають в цьому році на медичну галузь у матеріалі ІА «Погляд».