На Богуславщині під час пожежі з будинку евакуювали двох жильців
Загоряння сталося 23 січня близько 23:30 у приватному житлового будинку в селі Яцюки, на вулиці Шкільна.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/IMG-ce38b10730cc2ad435a31ead9ae472c8-V.jpg)
По прибуттю рятувальників на місце виклуку, було встановлено, горіння димоходу житлового будинку, повідомляє Головне управління ДСНС України у Київській області. Під час гасіння евакуювали 2х осіб. Пожежу загасили, її причина встановлюється.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/01/IMG-f9653406eefb031d6f1a45a7c8579a9b-V.jpg)
Раніше «Погляд» повідомляв, що у Борисполі під час пожежі жінка загинула, а чоловіка врятували. Також ми повідомляли, що за пожежу в харківському хоспісі затримали чотирьох осіб.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.