На Білоцерківщині та Кагарличчині зарибили водойми
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/91425160_2862275533848953_8219020855540187136_o.jpg)
Водойми Київщини поповнилися 2,3 тоннами риби.
Про це повідомляє Київський рибоохоронний патруль.
Так, у став (площею 2,97 га), розташований на території Трушківської сільської ради Білоцерківського району випустили 1 200 екземплярів коропа (120 кг) та 200 екземплярів білого амура (20 кг). Вага одного екземпляра риби становила 100 грамів.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/03/90912925_2862275487182291_3592398461275734016_o.jpg)
Також у Канівське водосховище, поблизу села Стайки Кагарлицького району вселено 22 000 екземплярів товстолоба, загальною вагою 2 200 кг. Вага зарибку становила 100 грамів.
Ці види риб є рослиноїдними. Тож якість води у водоймах покращиться. Адже влітку, в період цвітіння води, вони поїдають синьо-зелені й бурі водорості і таким чином очищають водойму.
Зариблення здійснювалося за рахунок коштів фізичних осіб-підприємців відповідно до науково-біологічного обґрунтування даних водойм. Контроль за проведенням робіт здійснювали патрульні та іхтіологи Київського рибоохоронного патруля.