Буча

На Білогородщині завершився міжнародний тенісний турнір

Турнір проходив під егідою Федерації тенісу ITF на кортах Українського Тенісного Центру "Viccourt", що на території Білоцерківської ОТГ.

На Білогородщині завершився міжнародний тенісний турнір - зображення

Про результати міжнародних змагань повідомила пресслужба Білогородської сільради у Фейсбуці.

Варто зазначити, що в турнірі взяли участь 109 тенісистів зі світового юніорського рейтингу ITF з 25 країн. На змагання приїхали спортсмени з Чехії, Німеччини, РФ, Данії, Казахстану, Хорватії, Литви, Польщі, Англії, Румунії, Чорногорії, Іспанії, Болгарії, Білорусі, Сербії, США, Ізраїлю, Молдови, Словаччини, Бельгії, Франції, Туреччини, Швеції, Австрії, Словенії та Португалії.

Учасник турніру, український тенісист Ілля Максимчук показав найкращий результат серед українців на міжнародному турнірі ITF WTT JUNIORS I-ї категорії VICCOURT CUP 2022 – чвертьфінал в одиночці та фінал у парі. На жаль, партнер Іллі травмувався, і тому спортсменам не вдалося взяти парний титул.

Результати тенісного турніру "Viccourt CUP" 2022 виглядають наступним чином:

• в одиночному розряді серед жінок – Linda Klimovicova (Чехія) – 1 місце; Kristyna Tomajkova (Чехія) – 2 місце.

• серед чоловіків результати одиночного розряду – Martyn Pawelski (Польща) – 1 місце; Danil Panarin (РФ) – 2 місце.

• парний розряд жінки – Alevtina Ibragimova та Anna Sedysheva (РФ) – 1 місце; Kristyna Tomajkova та Lucie Urbanova (Чехія) – 2 місце.

• чоловічий парний розряд – Paul Inchauspe (Франція) та Ivan Sodan (Хорватія) – 1 місце; Illya Maksymchuk (Україна) та Alexander Blockx (Бельгія) – 2 місце.

Нагадаємо, баскетболісти з Білої Церкви здобули дві перемоги на всеукраїнському турнірі. Білоцерківська команда "ДЮСШ 1-Спортліцей-Літаючі Білки" провела матч на виїзді у місті Харків.

Раніше Обухівські танцюристи здобули перемогу на всеукраїнському конкурсі. Обухівський колектив посів три перших місця у різних номінаціях і навіть взяв Кубок Гран-прі.

Також повідомлялося, що білоцерківські спортсмени стали чемпіонами з фрі-файту, а юні артистки з Українки вибороли "золото" на Всеукраїнському фестивалі.
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.