Біла Церква
Події

На Білоцерківщині у власність громади повернули землю вартістю понад 120 мільйонів гривень

Йдеться про 60 гектарів землі, які передали в оренду з порушенням законодавства.

На Білоцерківщині у власність громади повернули землю вартістю понад 120 мільйонів гривень - зображення
Фото: pixabay

У пресслужбі прокуратури Київської області повідомили, що остання забезпечила повернення у власність громади 60 гектарів землі Білоцерківської ОТГ вартістю понад 127 мільйонів гривень.

Прокурори встановили, що вказану землю рішенням сільради передали одному з місцевих приватних товариств, при цьому не було проведено земельних торгів та відсутня нормативно-грошова оцінка, як того вимагає законодавство.

Тож передача в оренду цієї ділянки відбулася з порушенням закону.

Зазначається, що прокуратура звернулася до суду та домоглася визнання недійсними рішення сільської ради та договору оренди.

Суд, зі свого боку, вимоги прокурора підтримав. Відтак, Білоцерківській міській територіальній громаді повернули земельну ділянку з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Нагадаємо, Броварська окружна прокуратура звернулася до Київського апеляційного суду з позовом щодо визнання незаконним відведення у приватну власність земельних ділянок загальною площею 4 гектари вартістю 72 мільйони гривень.

Також повідомлялося, що у Бучанському районі незаконно приватизували землі на 20 мільйонів гривень. Йдеться про 7 земельних ділянок, які передали у приватну власність протягом кількох років.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.