На автодорозі Біла Церква - Володарка сталася ДТП з постраждалими
25 липня на автодорозі Біла Церква - Володарка сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими.
О 22:16 до оперативно-диспетчерської служби Аварійно-рятувального загону спеціального призначення м. Біла Церква надійшло повідомлення про ДТП поблизу села Сорокотяги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG-9e7fb28a019fc0ca7f9cbbb25e2854df-V.jpg)
До місця події було відразу направлено особовий склад 3-го рятувального відділення. За допомогою механізованого інструменту рятувальники провели деблокування капотів та відключили акумулятори.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG-7fcf796d8d35113536bb4f8bac25800f-V.jpg)
Було надано медичну допомогу фельдшером-рятувальником двом потерпілим, які залишилися на місці пригоди та відмовилися від госпіталізації. Чотирьох інших потерпілих в стані середньої та важкої тяжкості було госпіталізовано бригадами швидкої медичної допомоги, повідомляє ДСНС Київщини.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/07/IMG-38b3d0dd8eb6efc48eeb5e55a0d43ef1-V.jpg)
Фото - ДСНС Київщини