Новини
Культура
Україна-суспільство

МЗС запустило сайт про сучасну Україну для іноземних аудиторій

14.01.2021 Кочкина Марина 0

Міністерство закордонних справ спільно з Українським інститутом запустили англомовний сайт, на якому розміщено унікальну інформацію про Україну.

скрін з сайту

До створення проєкту були залучені провідні фахівці та профільні агентства, і він залишатиметься відкритим до колаборацій та розвитку і після запуску, повідомляє МЗС.

«Ми створили сайт UKRAINE.UA, аби світ дізнався про справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чаруючої природи. Країну свободи та гідності. Країну, в якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього», - заявив міністр МЗС Дмитро Кулеба.

Основною метою проєкту є формування позитивного іміджу України за кордоном. За словами глави МЗС, нині працює англомовна версія сайту, а протягом 2021 року планується запуск французької, німецької, іспанської, арабської та китайської мовних версій.

на сайті є двохвилинний відеоролик "Відкрий Україну", інформація для туристів, потенційних інвесторів і студентів, про культурні традиції та українську кухню тощо.

скрін з сайту

На сайті можна більше дізнатися про столицю України Київ, а також такі міста, як Львів, Одесу, Кам'янець-Подільський та інші.

Також він має розділ "Україна в картинках" з підрозділами "Культура і творча індустрія", "Природа", "Спадщина та архітектура", "Інновація та стартапи", "Їжа та напої", "Традиції та свята", "Пригоди та спорт ", "Студентське життя". До речі, для користувачів передбачена можливість надати для бази даних своє фото про Україну.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що Київ потрапив до рейтингу найзеленіших міст світу.

Читайте також про те, що відеоролики про Україну демонструють у транспорті в Польщі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.