#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Бориспіль
Кримінальні новини

Митники «Борисполя» виявили в українки незадекларованої валюти на 1,4 млн грн

25.09.2020 Оксана Кириленко 0

Жінка прилетіла із Іспанії, де постійно працює, та намагалася 52199 євро ввезти в Україну без декларування.

Фото: Київська митниця Держмитслужби

Для проходження митного контролю жіночка обрала спрощену систему «зелений коридор», яким передбачено наявність у громадян готівки у сумі, що не перевищує еквівалент до 10 тисяч євро.

Про це розповіла Київська митниця Держмитслужби.

На момент проходження митного контролю митної декларації пасажирка не надала, для отримання довідкової інформації та роз’яснення митних правил до інспектора митниці не зверталася.

Фото: Київська митниця Держмитслужби

Митники поцікавилися щодо наявності у громадянки готівки, на що жіночка відповіла, що має приблизно 50 тисяч євро. Під час перерахунку валюти виявилося, що в жіночій сумочці авіапасажирки без ознак приховування знаходилося 52199 євро.Таким чином жінка порушила порядок проходження митного контролю «зеленим коридором».

З виявленої суми пасажирці було пропущено 9999 євро. За протоколом про порушення митних правил Київською митницею Держмитслужби вилучено до рішення суду 42200 євро.

Нещодавно «Погляд» повідомляв, що чотирилапі «митники» склали іспити. Спеціальний курс підготовки успішно пройшли й команди з Київської митниці Дежмитслужби.