Миронівська ДЮСШ відсвяткувала 50-річний ювілей
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70880512_510756996379440_7295684877825867776_n.jpg)
Миронівська дитячо-юнацька спортивна школа відсвяткувала ювілей – рівно півсторіччя тому вона відкрила двері своїм вихованцям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70195983_510758133045993_5674051985888772096_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70926858_510758393045967_1496754325509111808_n.jpg)
З цієї нагоди в залі районного будинку зібралася уся спортивна родина – колишні і теперішні викладачі, учні і всі, хто прийшов привітати ДЮСШ з 50-річчям.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/70219829_510756899712783_375386614186115072_n.jpg)
Міський голова Віталій Савенко зауважив: "Одним з пріоритетних напрямків розвитку громади є підтримка спорту, освіти та молоді..." Привітавши всіх присутніх зі святом, яке співпало зі святкуванням Дня фізичної культури та спорту в Україні, він вручив директору ДЮСШ подарунок – сучасний проектор.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69662907_510758589712614_2274281188635967488_n.jpg)
Багато вітань лунало в цей день на честь тих, хто присвятив своє життя спорту – це і офіційні привітання, і концертні номери, про це повідомляє Миронівська міська рада.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69843850_510756833046123_1614530459138523136_n.jpg)