Новини
Україна
Здоров'я

Ми можемо очікувати пік захворюваності на коронавірус 14-15 квітня, - МОЗ

04.04.2020 Гапон Юлія 000

Раніше ми повідомляли, що сьогодні, 4 квітня, відбувся черговий онлайн-брифінг заступника Міністра охорони здоров’я України Віктора Ляшка щодо заходів із протидії поширенню коронавірусної інфекції.

На ньому Ляшко зокрема нагадав про те, що в постанові Уряду про карантин введено обмеження про пересування людей старше 60 років. Це зумовлено тим, що це - найбільша група ризику, в цих людей найбільше хронічних хвороб, які призводять до летальних наслідків, коли люди інфікуються коронавірусом.

Також він наголосив на тому, що людям, які сьогодні будуть в контакті і на самоізоляції, дозволятиметься виходити в певний період часу до магазинів аптек, які розташовані не більше 2 км в радіусі їх місця ізоляції, а патрульній поліції буде дозволено зупиняти в людей і перевіряти через онлайн-застосунки, чи є вони контактними. За результатами перевірок можна буде притягувати їх до адміністративної відповідальності.

"Якщо ми не будемо вживати жорсткіших обмежувальних заходів, то ми можемо очікувати пік захворюваності на коронавірусну хворобу уже, розпочинаючи з 14-15 квітня. Це може призвести до масового надходження до лікарень тяжких хворих та великої кількості летальних випадків", - наголосив Ляшко.

Переглянути онлайн-брифінг можна нижче.

https://www.facebook.com/moz.ukr/videos/307299856899009/