#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Світ-суспільство
Економіка

МВФ виділить 50 мільярдів доларів на екологію (ВІДЕО)

21.01.2022
Фонд має на меті розв'язати довгострокові проблеми економічної стабільності, зокрема – зміну клімату, готовність до пандемії та цифровізацію.

Міжнародний валютний фонд створює фонд у 50 мільярдів доларів, який планують запустити до кінця 2022 року.

Про це повідомляє Bloomberg.

Кошти зможуть отримати всі країни з низьким рівнем доходу та такі, що розвиваються, а також країни із середнім рівнем доходу з ВВП на душу населення менше ніж 12 тисяч доларів на рік.

Крім того, аби отримати доступ до фонду, країна має вже співпрацювати з МВФ за основною програмою. Під ці критерії підпадає й Україна, де у 2020 році ВВП становив близько 3,7 тисячі доларів.

Таким чином, отримати гроші для протидії глобальному потеплінню зможуть близько 75% країн МВФ.

МВФ пропонує дати країнам 20 років на повернення коштів, а погашення позики, за винятком виплати відсотків, починатиметься через 10 років.

Нагадаємо, МВФ порахував збитки України від запуску «Північного потоку – 2».

Раніше повідомлялося, що Україна отримала від МВФ майже 700 мільйонів доларів.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.