Новини
Київщина
Суспільство
Культура

"Музей" виборчого трешу у Києві

07.07.2019 Альона Ткаченко 0

У Національному музею історії України відкрилася виставка “Музею” виборчого трешу. Знаходяться експозиції на четвертому поверсі НМІУ (вул. Володимирська, 2).

У “Музеї” трешу представлені одні з найбільш вражаючих та дещо абсурдних прикладів “гречкосійства”* кандидатів під час виборів різних років, зібраних Рухом ЧЕСНО.

Мета “Музею” виборчого трешу — нагадати українцям, що ганебне явище “гречкосійства” не має толеруватися у свідомому суспільстві, адже призводить лише до змагання “гаманців”, а не досвіду та програм політиків. 

Вистака буде відкрита щодня до 10 серпня (у будні з 10:00 до 18:00 та вихідні з 11:00 до 19:00) за винятком 20 та 21 липня (дня тиші та дня парламентських виборів). Вхід на експозицію 5 липня та 6 липня — безкоштовний, у решту днів — за вартістю стандартного квитка Національного музею історії України для огляду одного поверху. 

“Музей” має освітній характер, не несе жодної агітаційної мети та покликаний продемонструвати виборцям, чому “гречкосійство” — ганебне явище української політики. Ані Рух ЧЕСНО, ані Національний музей історії України не виступають за чи проти будь-якого політика чи політичної партії. У музеї буде дотримано баланс експонатів від різних політичних сил. 

За інформацію прес-служби НМІУ

Ілюстративний матеріал із відкритих джерел