Новини
Новини Київської області
Бровари
Суспільство
Київщина-суспільство
ПроХОРОШЕ
Позитивні історії

Мрії збуваються: у Броварах привітали хлопчика з ДЦП (ВІДЕО)


24 серпня, в День Незалежності України, працівники Броварського відділу поліції, начальник відділу ювенальної превенції Київщини, небайдужі активні мешканці міста та представники преси "ПОГЛЯД" та "At Brovary", привітали маленького хлопчика з 5-річним ювілеєм втіливши у життя мрію Артемчика, в якого діагноз ДЦП.

Справжні поліцейські, патрульна автівка з сиреною, подарунки, повітряні кульки та солодощі, саме такий сюрприз підготували для Артемчика до його Дня народження. Емоції дитини зашкалювали, у присутніх сльози наверталися на очі від непідробної радості хлопчика.

У соцмережах батько Артема Олександр звернувся до мешканців Броварів з проханням допомогти знайти справжнього поліцейського, який би подарував куплену сину на День народження форму поліціянта. Пан Олександр пояснив, що у хлопчика є мрія - стати полісменом.

Попри свій діагноз маленький Артемчик завжди усміхається та має надію, що його мрія здійсниться.

Дізнавшись про це правоохоронці Броварів разом з представниками ЗМІ та небайдужими жителями міста в День свята завітали додому до іменинника, привітали його та надали можливість, хоча б на хвильку, відчути себе поліцейським.

Фото та відео ІА "ПОГЛЯД"