#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Київщина
Здоров'я

МОЗ закликає доєднатись до всеукраїнського флешмобу “Чисті руки медиків”

28.11.2019 Оксана Кириленко 0

Флешмоб “Чисті руки медиків” покликаний показати, що здоров'я пацієнтів важливе для медиків. Таким чином медиків закликають дотримуватися правил гігієни у роботі із пацієнтом.

Як взяти участь у флешмобі? 
 Зазнімкуйте себе або ж своїх колег із відкритими долонями на робочому місці. Можете робити колективні фото)
 Запостіть у Facebook, поруч із фото, текст про те, як ви дотримуєтеся правил гігієни рук та чому це важливо робити медичним працівникам. 
Обов'язково поставте хештеги #чисті_руки_медиків#безпека_пацієнта_в_моїх_руках
 Позначте колег у публікації та передайте естафету далі.

Сьогодні основних настанов щодо гігієни рук дотримуються лише 50% медичних працівників. Як правило, частіше правилами гігієни нехтують саме лікарі, а не медичні сестри. Про це тут: https://bit.ly/33o1g4R

Гігієна у медичному закладі залежить від кожного з працівників, проте, до вирішення цього виклику можна підійти комплексно. Для цього ВООЗ рекомендує скористатись Рамковими основами для самооцінки гігієни рук.

Рамкові основи - це методика для проведення аналізу ситуації у сфері укріплення гігієни рук і практичні методики, що використовують в окремих медичних закладах. Вона дозволяє виявити основні питання, що потребують уваги та покращення, за допомогою оцінювання кожного напрямку балами. Повторне проведення самооцінки дозволить зареєструвати прогрес у покращенні гігієни.

Для ознайомлення з Рамковими основами гігієни рук перейдіть за посиланням: https://bit.ly/2KWnPan

Міністерство охорони здоров'я України