#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна
Суспільство
Здоров'я

МОЗ: фіксуються повторні випадки зараження COVID-19, однак ситуація стабільна

11.12.2020 Надiя Проценко 0

11 грудня на брифінгу міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив, що в Україні дещо стабілізувалась ситуація щодо поширення COVID-19. Проте зафіксовані повторні випадки зараження коронавірусом осіб, які перехворіли 3-5 місяців тому.

фото - freepik.com

Так, за останні кілька днів щодоби додається по 12-13 тис. нових хворих на коронавірусну хворобу. Зокрема, 8 грудня додалося 12 860 таких пацієнтів, 9 грудня стало відомо про 12 585 випадків COVID-19, 10 грудня – 13 371, а 11 грудня – 13 514.

Зрозуміло, що медичні заклади продовжують працювати в напруженому режимі, повідомляють у МОЗ. Так, на сьогодні у лікарнях перебуває 27 708 хворих. За минулу добу було госпіталізовано 2 846 осіб.

Карантин для всіх

Незважаючи на те, що людина перехворіла на COVID-19, усі в обов’яковому порядку мають дотримуватись протиепідемічних правил (носити маски, дотримуватись дистанції тощо). Адже, як відомо, антитіла до коронавірусу в організмі людини існують до 6 місяців, потім зникають. Тож в Україні наразі реєструються випадки повторного зараження осіб, які перехворіли на коронавірсуну хворобу 3-5 місяців тому.

Зокрема, випадки повторного зараження трапились у Чернівецькій та Кіровоградській областях. Усі випадки, незалежно від того повторні вони чи первинні, вносяться в електронну інтегровану систему епідеміологічного нагляду.

Нещодавно "Погляд" інформував, що Британія першою в світі розпочала вакцинацію проти COVID-19.

Також ми писали про проведені перемовини із США щодо отримання Україною вакцини проти COVID-19.

Щоб бути першим у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу, переходьте і підписуйтесь на наш телеграм-канал «Погляд Київщина - Інформаційна Агенція».

Підписуйтесь також у фейсбуці на Погляд Київщина.