Мото ДТП з потерпілими на Броварщині
У селі Пухівка на Броварщині сталася дорожньо-транспортна пригода з потерпілими. Про це "Погляду" повідомили у Броварському відділі поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-22_07-57-07.jpg)
На логістичний пристрій надійшло повідомлення про те, що у селі Пухівка, по вулиці Центральній, сталася ДТП. Прибувши на місце виклику, правоохоронці з'ясували, що зіткнулися мотоцикл ІЖ Планета-5 та вантажівка ГАЗ.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-21_11-50-5767.jpg)
Місцевий 25-річний керманич мотоцикла, на якому знаходилася 21-річна пасажирка, рухаючись по вулиці Центральній, не дотримався безпечної дистанції та не врахував швидкості руху, внаслідок чого здійснив зіткнення із автомобілем ГАЗ, який рухався попереду.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/yzobrazhenye_viber_2020-09-21_11-50-57.jpg)
Водій та пасажирка мотоцикла отримали тілесні ушкодження і були госпіталізовані до Броварської багатопрофільної клінічної лікарні (ББКЛ).
Раніше "Погляд" писав, що під Броварами у ДТП потрапив мотоцикліст, аварія сталася у Погребах.