#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Анонси
Акції
Вишгород

Молодь Вишгородщини започаткувала «Бізнес Оскар»

09.06.2020 Косянчук Інна 0

Сьогодні, 9 червня, ГО Молодіжна Громада розпочала опитування, щоб відзначити ТОП-10 великого та ТОП-10 малого бізнесу району.

Школа молодіжного підприємництва ГО Молодіжна громада ініціювала проєкт «Бізнес Оскар та має на меті відзначити ТОП 10 великого та ТОП-10 малого бізнесу району. Про це повідомила одна з лідерок молодіжного руху Вишгородщини, Валерія Гончаренко.

Керівниця проєкту Ірина Карепіна пояснила «Погляду»: «Бізнес-Оскар» - це проект, який дає можливість вивчити локальний бізнес району  від Вишгорода до найвіддаленіших сіл, дізнатися думку громади щодо цінностей, які вони очікують від бізнесу та познайомитися з підприємцями, які вже на шляху створення якісного, соціально відповідального сталого бізнесу, який приносить не тільки прибуток, а й користь для громади. У майбутньому використаємо ці зв’язки для побудови сильних та взаємовигідних комунікацій між громадою, владою та бізнесом».

Голосування триватиме у Фейсбук-мережі -- у 15 групах громад Вишгородщини -- до 15 червня. А переможці отримають відзнаки від молоді.  

«Це голосування відкрите для всіх. Кожен може додавати претендентів т голосувати за них», - зауважила Ірина Карепіна, і звернула увагу на те, що ініціатори проєкту  не висувають інших критеріїв для голосування, окрім користі бізнесу для громади. «Якщо люди самостійно обирають претендентів та переможців, то це свідчить про те, що вони самі вже обрали критерії, важливі для них. Якщо цей захід буде цікавий для учасників, то надалі ми масштабуємо його, допрацюємо конкретні критерії, які можна застосовувати під час глибшого вивчення бізнес-середовища Вишгородщини».

Як повідомляв "Погляд", Молодіжний парламент села Нові Петрівці допоміг книгозбірням навчальних закладів Петрівської громади отримати нові видання.