Міжобласний турнір з волейболу серед ветеранів "Дубовий гай-2019"
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69563509_501343967320743_3169805578071441408_n.jpg)
В Миронівському районі на околиці села Яхни відбувся міжобласний щорічний традиційний турнір з волейболу серед команд ветеранів "Дубовий гай - 2019".
Згідно регламенту цього спортивного свята, до участі в якому господарі запросили знані в Україні та за її межами ветеранські колективи відомих в минулому віртуозів шкіряного м’яча, дозволено приймати участь гравцям, що досягли 50-річного віку. Однак, серед учасників було чимало 60-70-річних волейболістів. Ці сивочолі ветерани з’їхалися за сотні кілометрів не тільки для того, аби визначитись, хто краще грає. Вони, вболіваючи за волейбол всіма фібрами своїх душ, першочергову мету вбачають у пропаганді здорового способу життя, залученні молодого покоління до активного проведення дозвілля, регулярних занять фізичними вправами, демонструючи на власному прикладі життєдайну дію спорту на організм людини, повідомляє управління фізичної культури і спорту КОДА.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69286143_501344897320650_5646604104030486528_n.jpg)
В стартовому поєдинку жереб звів команди ветеранів Черкас і Чорнобая (Черкаська область), де черкащани здобули перемогу. В другій грі волейболісти з Києва в безкомпромісній напруженій боротьбі взяли гору над сильною і зіграною командою ветеранів з Миронівки. Третій поєдинок теж став виграшним для черкащан в протиборстві з миронівцями. Наступна гра стала переможною для киян у протистоянні з гравцями міста Чорнобая, хоча послідуюча гра стала їхнім абсолютним програшем у боротьбі з черкаською командою. Останній поєдинок звів команди Миронівки та Чорнобая, де перші були сильнішими.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69208307_501345120653961_8754222339522035712_n.jpg)
За результатами змагань золото отримала команда Черкас, срібним призером стали кияни, а бронзу здобули миронівці. Переможці і призери були нагороджені заслуженими кубками, медалями і грамотами.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/09/69307926_501344227320717_493289183062786048_n.jpg)
Фото Миронівської міської ради