Новини
Київщина
Спорт
Різне

Міжобласний турнір з волейболу серед ветеранів "Дубовий гай-2019"

04.09.2019 Руслан Семенець 0

В Миронівському районі на околиці села Яхни відбувся міжобласний щорічний традиційний турнір з волейболу серед команд ветеранів "Дубовий гай - 2019".

Згідно регламенту цього спортивного свята, до участі в якому господарі запросили знані в Україні та за її межами ветеранські колективи відомих в минулому віртуозів шкіряного м’яча, дозволено приймати участь гравцям, що досягли 50-річного віку. Однак, серед учасників було чимало 60-70-річних волейболістів. Ці сивочолі ветерани з’їхалися за сотні кілометрів не тільки для того, аби визначитись, хто краще грає. Вони, вболіваючи за волейбол всіма фібрами своїх душ, першочергову мету вбачають у пропаганді здорового способу життя, залученні молодого покоління до активного проведення дозвілля, регулярних занять фізичними вправами, демонструючи на власному прикладі життєдайну дію спорту на організм людини, повідомляє управління фізичної культури і спорту КОДА.

В стартовому поєдинку жереб звів команди ветеранів Черкас і Чорнобая (Черкаська область), де черкащани здобули перемогу. В другій грі волейболісти з Києва в безкомпромісній напруженій боротьбі взяли гору над сильною і зіграною командою ветеранів з Миронівки. Третій поєдинок теж став виграшним для черкащан в протиборстві з миронівцями. Наступна гра стала переможною для киян у протистоянні з гравцями міста Чорнобая, хоча послідуюча гра стала їхнім абсолютним програшем у боротьбі з черкаською командою. Останній поєдинок звів команди Миронівки та Чорнобая, де перші були сильнішими.

За результатами змагань золото отримала команда Черкас, срібним призером стали кияни, а бронзу здобули миронівці. Переможці і призери були нагороджені заслуженими кубками, медалями і грамотами.

Фото Миронівської міської ради