Новини
Ірпінь

Мітинг протесту біля Ірпінської міськради. Люди проти підвищення тарифів

12.10.2020 новин Погляд

Вимагаємо справедливості. Ні завищеним тарифам. Банери з такими написами тримали активісти. які зібрались вдень, 12 жовтня під Ірпінською міською радою. На центральну площу вийшли ті, хто не збирається миритися з безпідставним підвищенням вартості на комунальні послуги та бездіяльності влади. Кандидат на посаду Ірпінського міського голови від партії Батьківщина Віталій Купрій розказав, що проблем у міста чимало, особливо в облаштуванні будинків застарілого фонду. Тому вони разом з командою створили програму по захисту справ споживачів комунальних послуг.

Марина Ткаченко кандидатка в депутати до ірпінської міськради від ПП Батьківщина. Жінка говорить, що проблеми в місті є не лише в багатоквартирних будинках, а й приватному секторі. Сміттєве питання загострюється. Тариф зависокий, а вивозять його вкрай рідко.

Немало питань у громади та Віталія Купрія виникає і стосовно централізованого опалення. Більш за все обурює обов'язкова абонплати за обслуговування тепломереж, якої в інших містах країни немає. Крім того, вартість за послугу постійно зростає. Ольга Кришевич пенсіонерка, неодноразово зверталася з цим питанням до керівника теплоенергопостач. Проте відповідь її здивувала.

Обурена діями місцевої влади і жителька Ірпеня Марія. Жінка прийшла підтримати акцію протесту, тому що хоче змінити життя міста та своє на краще.

Тож Віталій Купрій разом з командою Батьківщини пропонує жителям підписати петицію про зменшення або скасування абонплати шляхом переведення міста на індивідуальне опалення.

Згодом Віталій Купрій з підписаною резолюцією рушає до канцелярії Ірпінської міської ради - щоб це звернення офіційно зафіксували.

Віталій Купрій зазначив питання тарифів - це повноваження виконавчих органів, тож вимагає найшвидшого розгляду цією петиції.

Також ви можете ознайомитись з новинами вашого регіону Ірпінь. Або обговорити це на Facebook . Також можна долучитись до перегляду наших сюжетів на Youtube, або можна слідкувати за нами в Telegram каналі.