#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Головні новини
Ірпінь
Суспільство
Довкілля
Київщина-суспільство

Містобудівні умови для будівництва "Синергії Сіті" визнали незаконними та скасували

25.02.2020 ІА Погляд

Державна архітектурно-будівельна інспекція визнала, що начальником Відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ірпінської міської ради Михайлом Сапоном з порушеннями були видані містобудівні умови для об'єкта №0115-12-2017. Цей факт вчергове підтверджує, що будівництво ЖК "Синергія Сіті" на заплавних землях річки Ірпінь є незаконним.

Новину на своїй сторінці в мережі facebook повідомив громадський діяч Олексій Зіневич, який підтримує захист заплави від забудови.

Допис Олексія Зіневича в мережі facebook

Раніше правозахисниця Неля Лавровська повідомляла про підробку дозвільних докуметі документів головним архітектором Ірпеня Михайлом Сапоном. Вона помітила невідповідність в підписаних Сапоном документах та планом зонування території, на який вони посилаються.

Головний архітектор Ірпеня Сапон підробив документи для забудови заплави
Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва ділянок на заплавних землях р.Іпінь
Головний архітектор Ірпеня Сапон підробив документи для забудови заплави
Схема зонування м.Ірпінь за 2013 рік

Нагадаємо, що забудовник Ігор Оверко розпочав почав будівництво ЖК “Синергія Сіті” на арештованих заплавних землях, не маючи жодних дозвільних документів та прикриваючи свій обман обіцянкою збудувати школу. Наразі громада організувала безстроковий пікет з метою захисту заплави від забудови.