Новини
Новини Київської області
Буча
Культура

Мистецтво під час війни: художня виставка у Бучі "Три паралелі" (ВІДЕО)

Головний лейтмотив більшості робіт — образ жінки під час війни.

В деокупованій Бучі, у реконструйованій після візиту рашистів Kosenko Art Gallery, була представлена художня виставка "Три паралелі". У своїй творчості митці намагалися виразити те, як вони бачать, сприймають та переживають війну. Головний лейтмотив більшості робіт — образ жінки під час війни.

На виставці були представлені нові роботи майстрів: Аліни Косенко, Вікторії Владимирської та відомих як Linotale — Павла Ніколайчука й Надії Оніщенко.

Експозиція була безкоштовною, але відвідувачі могли пожертувати будь-яку суму за вхід. Усі зібрані кошти перераховані на потреби ЗСУ.

Аліна Косенко – художниця з Бучі. З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну вона створює роботи, присвячені жертвам війни. Вона пережила окупацію та згодом виїхала в Литву.

Linotale – творчий дует, який створює гравюри на лінолеумі. Надія Оніщенко вирізає форми, а Павло Ніколайчук створює композиції та друкує їх у майстерні. Для створення гравюр майстри також використовують фарби, різні тканини, поліетиленові пакети, фольгу тощо.

Вас також можуть зацікавити такі новини: