Новини
Новини Київської області
Вишгород
Суспільство
Київщина-суспільство

Місія здійсненна: рудий котик з ноутбука повернувся додому


Місія здійсненна: рудий котик з ноутбука повернувся додому

Історія із щасливим… котом. Як знайти цінну річ, забуту в маршрутці Вишгорода

Як ви думаєте, якщо загубити чи забути якусь річ у маршрутці – чи можна її повернути? Вочевидь, багато хто вважає, що ні. Особливо якщо це річ дороговартісна. Бо ж про тому «людинообігу», який притаманний для маршруток, можна сподіватися лише на диво. Яке стається нечасто.

І все ж.

Вишгородчанка Оля забула у маршрутці Вишгород-Почайна свій ноутбук. Для неї це була катастрофа. І – крик відчаю і надії у Фейсбуку: «Йому лише рік. Він залишився у попутці з Вишгорода на Почайну. І з ним вся моя праця. Якщо знайдете ноутбук з рудим котом (кота малював мій син) - поверніть будь ласка. Він не просто ноут, він член сім’ї».

І сила Фейсбуку спрацювала. Пост дівчини так розчулив користувачів мережі, що, крім банального співчуття, перепостів і слів підтримки вона відразу отримала поради – до кого можливо звернутись – а раптом пощастить. Вдалося з’ясувати, що ім’я водієм білого буса – Олег, і тут же песимістичне – «цей не віддасть»…  Але негативні очікування не справдились. «Олег пообіцяв віддати ноут. Дякую за контакт Владислав Дулапчий», написала Оля, а вже через якийсь час раділа поверненню гаджета. «Вишгородці, ви - сила. Щастя бути одною з вас. Жила в різних містах, а такої підтримки людей нема ніде. Всім, хто репостили, писали в приват, підтримували – дякую, Олегу дякую, що знайшов і віддав ноутбук. Добро повернеться. Як коти, бо це перевірено, коти завжди повертаються на своє місце», зауважила дівчина.

До речі, це не перша історія про забуті у Вишгородських маршрутках і повернуті господарям речі. Якось кілька місяців тому по Фейсбуку «гуляв» пост водія бусика, де він писав про забутий рюкзак і просив відгукнутися власника.

Фото з Фейсбук-сторінки Рідне місто – Вишгород