Новини
Культура
Україна-суспільство

Мінкульт вирішив знову поцікавитись, як карантин впливає на малий та середній бізнес


Міністерство культури та інформаційної політики запускає повторне опитування впливу карантинних обмежень на діяльність малого та середнього бізнесу в сферах культури, туризму та креативних індустрій.

фото з відкритих джерел

Основана мета опитування - зафіксувати реальну потребу бізнесу, виражену в кількісних показниках (робочих місцях, обсязі втраченого доходу, кількості потенційно-уражених контрагентах-партнерах) для запуску додаткових форм державної підтримки, йдеться на сайті МКІП.

Повторне опитування доступне за посиланням. Зазначається, що опитування триватиме до 14 квітня 2021 року. Попереднє опитування, що проводилось в квітні 2020 року, стало потужною доказовою базою для запуску пакету підтримки індустрій, зокрема – грантів інституційної підтримки УКФ та УІК, а також запровадження 7% ставки ПДВ на окремі операції для культурних, креативних та туристистичних послуг та продуктів.

Раніше «Погляд» повідомляв про те, що НАБУ перевіряє Мінкульт. Також ми писали, що попри суворі карантинні обмеження столичне мистецьке життя триває. Деякі заклади культури продовжують проводити свої заходи в онлайн-форматі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.