#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

Міністри закордонних справ ЄС говоритимуть про агресію Росії (ВІДЕО)

13.12.2021
Міністри закордонних справ Європейського Союзу зустрічаються в Брюсселі для обговорень.

Першочергово міністри розглянуть питання щодо військового нарощування сил РФ навколо кордонів України та координацію ймовірних спільних дій у разі агресії Росії щодо України.

Про це заявив представник ЄС Жозеп Боррель.

«Безумовно, ми будемо обговорювати ситуацію в Україні та військове нарощування Росією військ біля українського кордону. Це буде продовження G7. Вчора ми мали сильну та погоджену позицію «Великої сімки» на підтримку України, з метою захисту її суверенітету та територіальної цілісності», - повідомив Жозеп Боррель.

Він зауважив, що наразі рада ЄС працює у «режимі стримування», з метою запобігти ймовірній кризі.

«У будь-якому випадку, ми дамо чіткий сигнал, що будь-яка агресія проти України матиме високу ціну для Росії, якщо це трапиться. Зараз ми намагаємося зробити все, що від нас залежить, щоб упередити це, щоб цього це відбулося», - зауважив представник ЄС..

Європейські міністри сьогодні не прийматимуть жодних рішень щодо нових санкцій проти Росії. Проте, відпрацюють скоординовану позицію щодо того, якими санкції можуть бути у разі нападу Росії на Україну.

Нагадаємо, Президенти України, Польщі та Литви закликали міжнародну спільноту посилити санкції проти Росії.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.