#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Обухів
Події

Мільйон на сигналізації, зарплати лікарям і новий бульдозер: у Миронівці пройшло перше цього року засідання виконкому міськради

26.01.2022
Під час і засідання у Миронівській міськраді було погоджено низку питань стосовно виділення коштів на першочергові потреби.

Мільйон на сигналізації, зарплати лікарям і новий бульдозер: у Миронівці пройшло перше цього року засідання виконкому міськради - зображення
Фото: pixabay

Про це інформує пресслужба Миронівської міської ради на своїй фейсбук-сторінці. Так, 26 січня відбулося перше з початку року засідання виконавчого комітету міської ради, під час якого розглядали безліч питань, які стосуються різних сфер життя громади.

Серед іншого було погодження виділення 1 млн 8 тис. грн для встановлення протипожежних сигналізацій у відділеннях Миронівської ОБЛ, 1 млн 193 тис. на заробітні плати лікарям та медичним сестрам амбулаторій громади, 5 млн 645 тис. на будівництво очисних споруд у с. Центральне та 4 млн 213 тис. на придбання бульдозера КП "Миронівка-благоустрій".

Окрім цього, 1 млн 43 тис. спрямують на підвищення розміру добових фахівцям Гуманітарного відділу, які проходять курси підвищення кваліфікації, 764 тис. – на встановлення протипожежних сигналізацій у садках громади, 2 млн 965 тис. виділять на встановлення протипожежних сигналізацій у школах громади.

Нагадаємо, у Миронівці завершують будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу. Наразі на об'єкті вже запустили системи опалення, системи вентиляції та забезпечили електропостачання усіх приміщень майбутнього комплексу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.