Київщина
Технології

Microsoft вбудує штучний інтелект в Office Word

07.05.2019 Стець Олена 0

На конференції розробників Build 2019, компанія Microsoft оголосила про свої наміри вбудувати штучний інтелект у текстовий редактор Microsoft Word.

Нова функція матиме назву «Ідеї в Word». Розробники планують впровадити її в Office 365 та Word для того, щоб перевіряти граматику та стилістику. Оскільки, нова функція створена завдяки штучному інтелекту, вона буде не тільки виділяти підозрілі абзаци, але і пропонувати, як їх найкраще відредагувати, поступово вивчати і вчитися на цих рекомендаціях.

Планується, що ці пропозиції будуть спрямовані на покращення читання тексту. Штучний інтелект запропонує зробити речення коротшими та точними, ліквідуючи усю непотрібну «воду». В особливо складних відрізках тексту функція «Ідеї в Word» запропонує синоніми та альтернативні речення для заміни, які, відповідно, ідентичні по змісту.

Програмне забезпечення розрахує час, що необхідний для читання тексту, відокремить ключові пункти в абзацах, розшифрує акроніми та інше.

Функція «Ідеї в Word» з’явиться у червні, для користувачів сервісу Office 365, в режимі тестування. Повноцінний запуск планується восени. Інформація про підтримку мов поки не розголошується.