Новини
Анонси
Вишгород
Культура

Межигір'я Фест: у вересні пройде 7-й Міжнародний Медіа Фестиваль


З 3 по 5 вересня 2021 року в резиденції «Межигір’я» пройде сьомий Медіа Фестиваль «Межигір'я Фест», на якому журналісти з Центральної та Східної Європи обговорюють свою професійну діяльність.

Скріншот з офіційного відео

Про це анонсував Євген Заславський.

"Традиційно фестиваль розділено на 2 потоки:Investigations Hall де ми говоримо про провідні журналістські розслідування зі всього світу. Почнемо з виступів у ТЕД форматі, 2 панельні дискусії на головну тему фесту, панельна дискусія про актуальний стан журналістики в Білорусі, Церемонія нагородження кращих журналістських розслідувань, концерт. В неділю тренінги та майстеркласи на 5 локаціях одночасно.Management Garden потік де ми говоримо про кращі практики менеджменту медіа компаній, основні тренди та технології. Почнемо з виступів у ТЕД форматі медіаменеджерів з міжнародних медіа, потім 2 панельні дискусії про нові монетизаційні моделі, панель про інвестиції в медіа."

Євген Заславський

«Межигір’я Фест» народився за щорічною традицією київських журналістів приїжджати в резиденцію колишнього президента України Віктора Януковича на День журналістики і намагатися зустрітися з ним. Але Янукович так ніколи і не побачився з журналістами.

Після Революції гідності 2014 року резиденція, відома як Межигір'я, була відкрита для відвідування. Журналісти з Центральної та Східної Європи знову збиралися у кожен День журналістики, щоб відзначити професію, обговорити проблеми, з якими вони зіткнулися, і знайти рішення.

ІА “Погляд” повідомляв, як Київ святкував перемогу України на матчі Україна-Швеція.

Ми розповідали також, що президент України підписав закон, який зобов’язує іноземні ІТ-компанії платити податки з наданих в країні онлайн-послуг.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.