Мером Василькова зацікавилась поліція: відкрито кримінальну справу за рекламування ним Кононенка
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/5d1469da17a3f.jpeg)
Проти мера Василькова Сабадаша відкрили кримінальну справу за рекламування Ігоря Кононенка. Як відомо, міський голова Василькова Володимир Сабадаш розмістив на офіційній сторінці міської ради в Facebook пост-агітацію одіозного політика.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/07/7eGmDnQM8jLsQ8EgAdrMnMN86BfC0q9FS3EBA6jb.jpeg)
Так, до поліції звернувся представник мас-медіа з повідомлення про те, що керівник мерії Василькова на офіційній сторінці міськради в Інтернеті розмістив політичну рекламу за одного з кандидатів у народні депутати.
Встановлено, що кандидат в нардепи України, який балотується по виборчому округу № 94, порушив вимоги Закону України «Про вибори народних депутатів України» при веденні ним передвиборної агітації. А саме, для розміщення своєї передвиборної реклами, він залучив посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 157 Кримінального кодексу України. Проводиться слідство.