Новини
Україна
Київщина
Анонси
Технології

Meet and Code пропонує міні-гранти

12.08.2019 Косянчук Інна 0

Неурядові організації можуть подати заявку у галузі програмування в межах ініціативи Meet and Code. Дедлайн – 8 вересня

Кожна неурядова організація України цьогоріч може отримати міні-грант розміром до 9000 гривень для організації заходів, присвячених програмуванню/новітнім технологіям. Це вже третій в Україні відбір подій із популяризації новітніх технологій Meet and Code. Ініціатива впроваджується в Україні Ресурсним центром ГУРТ за підтримки SAP з метою привернути увагу дітей і молоді до переваг цифрового світу. Завершується подання заявок у межах третього раунду 8 вересня 2019 року. Подавати заявки потрібно в електронному вигляді за посиланням. За умовами програми ці заходи необхідно провести впродовж Тижня кодування ЄС, що триватиме з 5 по 20 жовтня 2019 року.

Ресурсний центр ГУРТ повідомляє, що критерії відбору поданих заявок такі:

-- кожна подія має стосуватися теми технологій і кодування. Незалежно від формату – хакатон, семінар, лекція, кінопоказ, конкурс, ніч кодування, курси робототехніки – подія має  бути зосереджена на програмуванні;

–  кожну подію мусить відвідати щонайменше 20 дітей та/або молодих людей віком від 8 до 24 років (верхня межа відсутня);

–  заходи в рамках ініціативи Meet and Code мають бути безкоштовними для учасників.

Організатори звертають увагу на те, що всім ОГС-аплікантам, перш ніж подавати заявку, потрібно зареєструватися на порталі TechSoup Україна. Для реєстрації на сайті Meet and Code слід використати токен, який надається на порталі TechSoup в обліковому записі організації: «Мій профіль» (у верхньому правому куті) а «Назва вашої організації» (у правому куті під іконкою «Пошук») à »Ключі доступу». Токен виглядає приблизно так: 123a4567@1b234c5de67890000

Організаціям, які реєструвалися на сайті Meet and Code у 2018 році, але не мають облікового запису на порталі TechSoup Україна, також потрібно створити такий обліковий запис.

У процесі подання заявки потрібно обрати категорію, яка відповідає вашій події. Втім, заходи, які не відповідають зазанченим категоріям, залишаються прийнятними для отримання гранту. Журі відбере фіналістів та переможців у кожній категорії.

Також з 16 вересня по 20 жовтня 2019 року відбудеться загальне голосування за найкращу подію. Організації, що посядуть перші місця у категоріях та загальному голосуванні на загальноєвропейському конкурсі, отримають винагороду в розмірі 2000 євро.

Додаткову інформацію можна отримати за посиланням.

ДОВІДКА. Ініціатива Meet and Code розроблена Haus des Stiftens gGmb та проводиться за фінансування корпорації SAP, яка надає підтримку та забезпечує ресурсами неприбуткові організації. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, що є партнером Глобальної мережі TechSoup.

Фото з відкритих інтернет-ресурсів