Київщина
Події

Медики в Коцюбинському отримали новенький автомобіль "швидкої"

14.12.2021
До цього на виклики до мешканців селища Коцюбинське лікарі їздили на дуже старому авто, яке не відповідало усім потребам громади.

Медики в Коцюбинському отримали новенький автомобіль
Фото: Facebook

Про це повідомив у Facebook голова Коцюбинської селищної ради Сергій Даніш.

"Щойно ми утворили Коцюбинську громаду, наша команда ініціювала заміну вже дуже старого автомобіля, на якому працювала бригада медиків швидкої екстреної допомоги, яка базується в нашому селищі. Було дуже багато звернень та перемовин. І от зараз ми бачимо результат – уже майже два тижні лікарі працюють на новенькій “швидкій”, – розповів очільник Коцюбинського.

Медики в Коцюбинському отримали новенький автомобіль

Він також уточнив, що новий автомобіль має усе необхідне обладнання, щоб надати мешканцям екстрену допомогу та, за потреби, комфортно, підтримуючи усі життєво важливі функції, доставити пацієнта до лікарні.

"Дякую Київській обласній державній адміністрації за підтримку підстанції швидкої екстреної допомоги у Коцюбинському! У свою чергу продовжуємо працювати над розвитком та удосконаленням системи охорони здоров’я в селищі", – резюмував Даніш.

Як повідомлялося раніше, капітальний ремонт провели у приймальному відділенні та відділенні екстреної медичної допомоги міської лікарні міста Славутич, що у Вишгородському районі.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.