Здоров'я
Україна-суспільство

Медики, комунальники та місцеві посадовці мають зробити COVID-щеплення до 31 січня, інакше втратять роботу (ВІДЕО)

Невакцинованих до зазначеної дати працівників перелічених сфер відсторонять від роботи без збереження заробітної плати.

Про це повідомила пресслужба МОЗ.

"31 січня 2022 року набуває чинності наказ Міністерства охорони здоров’я України № 2664 від 30 листопада 2021-го, який розширив перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19", – йдеться у повідомленні відомства.

Тож МОЗ розширило перелік професій, які підпадають під обов'язкову вакцинацію. Так, до 31 січня повинні зробити принаймні одне щеплення проти коронавірусу працівники:

  • центральних органів виконавчої влади та їхніх територіальних органів;

  • місцевих державних адміністрацій та їхніх структурних підрозділів;

  • закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, зокрема спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти і наукових установ незалежно від типу та форми власності.

Втім, вимога не стосується людей, які мають абсолютні протипоказання до щеплень від коронавірусної хвороби та медичний висновок на підтвердження цього.

Нагадаємо, в Україні триває кампанія з вакцинації населення бустерною дозою COVID-вакцини. Зокрема, українці віком від 60 років через пів року після другого щеплення зможуть отримати бустерну дозу вакцини проти COVID-19.

До речі, Київщина лідирує серед областей за показником вакцинованого проти COVID-19 населення.

Раніше повідомлялося, що у січні в Україні планують вакцинувати дітей від поліомієліту. Всі діти віком від 6 місяців до 6 років, які не отримали необхідні щеплення від поліомієліту, будуть вакциновані інактивованою поліовакциною.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.