Матеріали браконьєрської справи передано Вишгородським правоохоронцям
З ситуацією, коли було завдано збитків на понад дев’ять тисяч гривень, за рішенням суду розбиратиметься Вишгородський відділ поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/02/Ryba1_obr.jpg)
Як повідомив Київський рибоохоронний патруль, суддя Вишгородського районного суду Київської області постановив передати матеріали справи про адмінпорушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП до Вишгородського відділу поліції ГУ НП щодо громадянина, який завдав 9180 грн збитків, перевищивши добову норму вилову на 9 кг.
Про грубе порушення правил рибальства, яке було зафіксовано 11 листопада минулого року на Київському водосховищі поблизу села Старі Петрівці, Київський рибоохоронний патруль нагадує: «О 16:20 год. було викрито громадянина, який добув 12 кг риби, чим перевищив добову норму вилову на 9 кг (18 екз. судака). Сума збитків розрахована за таксами і складає 9 180 грн.На порушника було оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. З матеріалів справи суд вбачає, що громадянин заподіяв істотну шкоду рибному господарству України, що може містити в собі ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 249 КК України (незаконне зайняття рибним промислом».
Рибпатрульні звертають увагу на те, що відповідно до ст. 253 КУпАП суд виніс постанову направити матеріали справи до Вишгородського ВП ГУ НП в Київській області.
«Вкотре наголошуємо на дотриманні рибалками добової норми вилову у 3 кг. Закликаємо бути свідомими та дотримуватися Правил любительського та спортивного рибальства».
Володимир Мухін, керівник Київського рибоохоронного патруля
ДОВІДКА: Гаряча лінія Київського рибоохоронного патруля - (099) 341-73-18.
Як повідомляв «Погляд», в Яготині житель знайшов пораненого хижого птаха.
Також «Погляд» інформував, що на Вишгородщині риболовля обернулась криміналом.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.