Матч Україна – Швеція транслюватимуть на київському залізничному вокзалі
Сьогодні, 28 червня о 22:00 відбудеться вирішальний матч між збірними Швеції та України в 1/8 чемпіонату Європи з футболу. Укрзалізниця підтримає наших гравців та буде транслювати матч у приміщеннях Центрального і Південного залізничних вокзалів у Києві.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2021/06/211330984_4426183157415438_1249142456179773219_n.jpg)
«Футбол — магічна гра. Сьогодні кожен вболіватиме за своїх, щодуху кричатиме «Гоооол!» та скандуватиме переможні пісні. А Укрзалізниця дарує таку можливість тим, хто подорожує: на Центральному та Південному залізничних вокзалах Києва встановили монітори, де всі охочі зможуть долучитись до футбольних баталій під час онлайн-трансляції матчу.»
йдеться в повідомленні.
Про це повідомляє Укрзалізниця.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.