Новини світу
Російсько-Українська війна

Масована атака дронів: у рф (ВІДЕО)

Перехоплено та знищено: 70 безпілотників, над Краснодарським краєм – 43, над Волгоградською областю – один.

Міністерство оборони росії стверджує, що вночі 21 червня "перехопило 114 українських дронів" над різними регіонами рф та окупованим Кримом.

Про це повідомляє "Інтерфакс".

Так, над окупованому Кримом нібито було перехоплено та знищено 70 безпілотників, над Краснодарським краєм росії – 43, над Волгоградською областю – один.

Тим часом влада Краснодарського краю повідомляє, що кілька людей постраждали в результаті атаки безпілотників, пошкоджено будівлю автовокзалу та котельні.

Крім того, безпілотник упав на території Ільського нафтопереробного заводу: там постраждали двоє людей, "пошкоджені господарські споруди", виникла пожежа.

Також є інформація, що у Волгограді був приліт у районі нафтобази "Лукойл-Нафтопереробка".

Нагадаємо, у ніч на 18 червня українські дрони атакували нафтобазу у місті Азов Ростовської області РФ. У мережі з'явилися супутникові знімки наслідків удару, на яких видно сильну пожежу.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.