#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Масі Найєм: Що не влізе у тривожний наплічник, але допоможе зберігати спокій

27.01.2022
На війні свої правила. Тож сідайте зручно і для початку збережіть цей матеріал. Він заспокоїть вас у тривожний час.

Масі Найєм: Що не влізе у тривожний наплічник, але допоможе зберігати спокій - зображення

Як і обіцяв, матеріал вийшов сьогодні на сторінці Міллер, юридична компанія.

На нашу думку, тільки від вас залежить, зробите ви наступне чи ні.

1. Зберіть рюкзак, де мають бути тепла нижня білизна, кілька пар шкарпеток, теплий змінний одяг та взуття, кілька заряджених павербанків, аптечка з найнеобхіднішим, зокрема, джгути, препарати для зупинки крові тощо.

2. Зберіть найважливіші документи вже зараз, або чітко поставте дату, коли вони у вас мають бути готові.

3. Усвідомте, що вам дійсно важливо з власності, напишіть на листочок і подумайте, де його зберігати.

4. Поставте собі чіткий критерій, коли ви будете вважати, що «почалось». На нашу думку це момент, коли почнеться наступ на кордонах із неокупованими територіями.

5. Головне: зробіть чіткий план, що ви будете робити, коли «почнеться». І розкажіть про ці плани своїм близьким — вони наша найбільша цінність.

6. Визначте, будь ласка, які джерела інформації для вас є надійними і довіряйте лише їм. Відфільтровані новини дозволять вам чіткіше аналізувати ситуацію та не реагувати на фейки.

Першоджерело за посиланням.

 

Масі Найєм: Що не влізе у тривожний наплічник, але допоможе зберігати спокій - зображення

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.