Новини
Боярка
Культура
Події

Малює, як дихає: в Боярці представлять роботи Наталії Павлущинської


16 лютого Боярський краєзнавчий музей відкриває виставку робіт художниці Наталії Павлушинської. Її перша виставка проходитиме під назвою "Два погляди". "Виставка перша. i менi дуже радicно, що я буду не сама. Там ще будуть роботи моєї ученицi, надзвичайно талановитої молодої художницi Мiненко Iрини. Ми працюємо в зовсiм рiзних технiках, нашi роботи дуже рiзняться", - розповіла "Погляду" про подію Наталія Павлушинська. Художниця живе в селі Нове,  а працює викладачем мистецтва у Боярці - в центрі творчості "Оберіг". Її техніка малювання - легка, ніжна та поетична.
"Я просто роблю, без чого не можу. Це як дихання, для цього не потрiбно натхнення. Ти просто не можеш без цього жити. А краса оточує нас повсякчас, жоден художник не здатен висловити її повною мiрою", - зазначає Наталія.
Однак на виставці художниця все ж постарається вразити відвідувачів своїм відчуттям краси, перенесеним на полотно: пейзажами з природою та зображеннями квітів. Виставка проходитиме у приміщенні Боярського краєзнавчого музею (вулиця Грушевського, 49) з 16 по 28 лютого. Фото: Боярський краєзнавчий музей.