Малювати, правити, редагувати: нові функції на картах Google Maps
Google представила три нові функції Google Maps. Всі вони розширюють можливості користувачів і дозволять вносити до онлайн-карт зміни і правки.
Коли ви бачите дорогу, яка відсутня на сайті, це можна виправити, додавши її за допомогою кнопки у бічному меню. Також можна повідомити, якщо дорога закрита, вказавши всі причини, дати й альтернативні маршрути. Можна змінювати напрямки, перейменовувати дороги та багато іншого.
Найближчим часом нові функції впровадять у 80-ти країнах.
Також у найближчі тижні Google запустить функцію для спрощеної завантаження фото закладів на Google Maps. Користувачі зможуть залишати фотографії організацій і закладів з коротким текстовим описом. При цьому вже непотрібно залишати відгуки чи оцінки. Такі світлини можна буде побачити на вкладці «Оновлення» під час пошуку місця на картах. Для додавання фото достатньо буде натиснути кнопку «Завантажити оновлення з фотографіями» на тій же вкладці. Ця функція незабаром з'явиться в додатку для Android і iOS. Таким чином Google Maps стимулює користувачів додавати відгуки та фотографії до місць, які вони відвідали.
Люди зможуть повідомляти про оновлення доріг на Картах Google
Як зазначає компанія Google:
"Коли ви бачите дорогу, яка відсутня на maps.google.com, просто натисніть кнопку бічного меню, перейдіть до «Редагувати карту» та виберіть «Відсутня дорога». Тепер повноваження картографувати у ваших руках!
Додайте відсутні дороги, намалювавши лінії. Швидко перейменуйте дороги, змініть напрямок дороги та перерівняйте або видаліть неправильні дороги. Ви навіть можете повідомити нас, якщо дорога закрита, з деталями, такими як дати, причини та вказівки".
Компанія дозволить повідомляти про зміни на місцевості з інструментом для редагування в веб-версії Google Maps. Користувачі зможуть додавати відсутні дороги, вибравши «Редагувати» в бічному меню і намалювавши відповідну лінію. Також можна буде в гугл-картах: змінювати напрямок дороги, коригувати ділянку, видаляти некоректне відображення, перейменувати дорогу і тощо.
Як повідомляв «Погляд», школярів навчатимуть презентувати свої продукти та шукати інвесторів
«Погляд» розповідав, що очікує українців з переходом на електронні трудові книжки.
Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.