Малюків на Поштовій площі одягнули у форму захисників
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/sk3.jpg)
Скульптури, які втановлені на Поштовій площі прикрасили на честь свята Покрови та Дня захисника України. Тож, сьогодні українців вітають милі пам'ятники дітей, одягнуті в костюми часів Київської Русі, козацтва і в сучасну форму віськових. Про це повідомив Віталій Кличко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/sk.jpg)
"Друзі! Зі святом Покрови всіх та Днем захисника України! Ми шануємо наших найкращих патріотів, бійців, що боронять нашу землю від російської агресії. Ми пам’ятаємо полеглих героїв. І дякуємо захисникам за мирне життя в містах і містечках України!", - написав мер на сторінці у Facebook.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/sk1.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/cr.jpg)
Ілюстративний матеріал із відкритих джерел