Новини
Васильків
Розшук

Маленького втікача на Васильківщині розшукали за кілька годин

29.08.2019 Надiя Проценко 0

28 серпня у смт Гребінки Васильківського району 11-річний хлопчик втік з дому через сварку з братом. Поліція Васильківщини разом з кінологами та службовим псом Маратом розшукали втікача і рано вранці 29 серпня повернули додому.

Маленького втікача на Васильківщині розшукали за кілька годин

Про те, що дитина пішла з дому і зникла, стурбована мати повідомила правоохоронців лише опівночі, оскільки батьки були впевнені, що хлопчик пішов гратися з друзями.
На пошуки хлопчика був піднятий особовий склад Васильківського відділу поліції, працівники ювенальної превенції та кінологічна служба. До пошуків також долучилось і місцеве населення.

Прочісуючи територію села, службовий пес Марат вийшов по сліду до водойми, де на березі працівники поліції виявили взуття хлопчика. На окрики дорослих хлопчик не відповідав. свідомлюючи, яка біда може трапитися з дитиною, поліція ні на мить не припиняла пошуки. І о 5 ранку босоногого втікача знайшли в зелених хащах.

Правоохоронцям хлопчик зізнався, що втік з дому через сварку зі старшим братом і небажання мити посуд. Спочатку переховувався неподалік місця проживання, у нежитловому приміщенні, де заснув, а коли побачив світло ліхтариків та почув гавкіт, зрозумів, що його шукають, злякався і перебіг на інше місце схованки.

З дитиною поспілкувались працівники ювенальної превенції, які провели роз’яснювальну роботу, після чого його повернули вдячним багатодітним батькам.

Джерело: поліція в Київській області